O nás

V roce 1993 byla provedena rekonstrukce hrací plochy, kdy hráči až do roku 1994 využívali pronajaté hřiště v Kochánkách. Klub pronajal část plochy a ze získaných financí zakoupil autobus a sekačku s traktůrkem.

V roce 1994 se uskutečnily oslavy 70. výročí od založení klubu, které dopadly dobře a důstojně, k čemuž přispělo i umístění „A“ mužstva a postup do okresního přeboru. V tomto roce došlo ke změně názvu a to z TJ Jizera Předměřice nad Jizerou na původní SK JIZERA Předměřice.

V roce 1995 byla zahájena činnost minižáků. O pouti naše mužstvo sehrálo zápas s Internacionály Slavie Praha, což byl pro Předměřice, ale i okolí velký svátek. V tomto roce byl založen oddíl dívek FUZZY CZ a.s. Jizera Předměřice nad Jizerou.

V roce 1999 uvažuje klub o rozšíření kabin pro své hráče. Tato myšlenka se naplnila.

Do soutěžního ročníku 1999/2000 byla přihlášena 3 družstva minižáků, mladší a starší žáci, dorost a muži. Celkem 7 družstev v okresních soutěžích a v republikových dvě družstva mladších a starších žákyň. Klub měl v tomoto roce jednu z největších základen v okrese - celkem 260 členů.

 

V souvislosti s klubem nelze opomenou také ženy, které se scházejí k pravidelnému cvičení v tělocvičně základní školy a pořádadají akce hlavně pro děti.

V současné době klub tvoří družstva mladšíchminižáků, staršíchminižáků, mladších žáků 7+1, dorostu, mužů staré gardy.

Členskou základnu klubu tvoří v roce 2015 - 154 členů.